Devlet Tiyatroları Sözleşmeli Personel Alımı!
7 ay önce
7 ay önce

Devlet Tiyatroları Sözleşmeli Personel Alımı!

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nden yayımlanan ilana göre merkez ve taşralarda görevlendirmek üzere 53 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Adaylar ilana 21 Mart 2022 tarihine kadar başvurabilecek.

 

Adayların Başvuru Yapabileceği İller Ve Boş Kontenjanlar

Devlet Tiyatroları Sözleşmeli Personel Alımı!

 

Adaylar Nasıl Başvuru Yapabilir?

Başvurular elektronik ortamda e-Devlet üzerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden yapılabilecek. Adayların, son başvuru tarihi olan 21 Mart 2022 tarihi saat 23:59’a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar Sadece 1 İl Ve 1 Pozisyon İçin Başvuru Yapabilir

Adaylar, sınav başvurusunda hangi il ve pozisyonlar (unvan) için sınava gireceklerini belirtmek zorundadır. Adaylar 1 il ve 1 pozisyon (unvan) için tercihte bulunacaklardır. Başvuruların incelenmesi sonucu yukarıda belirtilen şartları haiz olup, sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, Kariyer Kapısı platformundan giriş yapılarak görüntülenebilecek olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

 

İlginizi Çekebilir:  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı
Paylaşın
Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
Copyright © Kamu Türkiye 2022