Emekliye 2.750₺ ek ödeme paketi
7 ay önce
7 ay önce

Emekliye 2.750₺ ek ödeme paketi

Yapı Kredi Bankası tarafından Emekliye 2.750₺ ek ödeme paketi  çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL nakit para verileceği bildirildi. Bu kampanyanın ise 31 Mart’a kadar devam edeceği ifade edildi. Yapı Kredi tarafından bu konu hakkında yapılan duyuruda “T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!” ifadeleri kullanıldı. Söz konusu ödemeler emeklilerin banka hesabına geçecek ve banka şubelerinden veya ATM’ler üzerinden paraların çekilebileceği ifade edildi.

2 BİN 500 TL ÖDENECEK

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyaya ilişkin ayrıntılar da paylaşıldı. Bu duyuruda kampanyanın 31 Mart’ta sona ereceği belirtilerek SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerin 2 bin 750 liraya yakın nakit promosyondan faydalanabileceği bildirildi. Ayrıca yapılan duyuruda Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 1.650 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 2.100 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 2.500 TL nakit promosyon ödeneceği ifade edildi.

 

ESNEK HESABA SAHİP OLUNACAK

Duyurunun devamında ek ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül ödeneceği kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerektiği yapılan duyuruya eklendi.

İlginizi Çekebilir:  İşsizlik maaşı ne kadar ve kaç ay alınır?

EK ÖDEMELERLE TOPLAM 2 BİN 750 TL

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında “20 Ocak 2022 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 30.04.2022’ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi ve 2.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubeleri aracılığı ile yapılabileceği vurgulandı.

HESABA AKTARILAN TARİH ESAS ALINIR

Fatura ve kredi kartı kampanyasından hak edilen ödüller, müşterinin emekli maaş hesabına yatırılacaktır. Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon/ek nakit ödül tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapılır. Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon/ek nakit ödül verilmeyeceği belirtilen duyuruda nakit promosyonun/ek nakit ödülün ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon/ek nakit ödül tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınacağı vurgulandı.

İlginizi Çekebilir:  26 bin TL’ye Çalışacak Sözleşmeli Personeller Alınacak!
Paylaşın
Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
Copyright © Kamu Türkiye 2022