Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı!
4 ay önce
4 ay önce

Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı!

Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı!

 

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre üniversite hastanesine düşük KPSS puan ile sözleşmeli personellerin alınacağı duyuruldu. Yapılacak olan personel alımına ilişkin başvurular başlamış olup önümüzdeki günlerde sona erecek. Alıma ilişkin detaylar haberimizde..

Alımların Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesine yapılacağı belirtildi. 7 farklı kadroda toplam da 271 sözleşmeli personelin alınacağı belirtildi. Hastane personel alımları için KPSS 50 puan şartı bulunuyor. Puanlar meslek gruplarına göre değişkenlik gösterebiliyor.

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı! Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı! Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı! Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı! Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı! Kamu hastanesine 271 hastane ve güvenlik görevlisi alımları başladı!

BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN YAPILACAK?

Başvurular 6 Haziran itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 20 Haziran 2022 olarak duyuruldu. Başvurular üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İstenilen belgeler sisteme yüklenecek ve ‘’Belgelerimin doğruluğunu kabul ediyor ve onaylıyorum” seçeneği işaretleyerek ”Başvuruyu Tamamla’’ butonuna tıklanıp başvuru tamamlanacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR 18-55 yaş arası bekçi alımı başladı!
Paylaşın
Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
Copyright © Kamu Türkiye 2022